راهی به حقیقت

دعا کنید شیعیان حیدر گویا لحظه انتقام نزدیک است

هنگامی که آمریکا رو به افزایش فشار بر ایران آورد و تحریم بانک مرکزی و نفت ایران را جزء سیاست های ابلاقی خود به همپیمانانش قرار داد، قرار بر این شد که سایر کشورهای تامیین کننده نفت و بخصوص عربستان سعودی با افزایش تولید نفت خلاء سهم ایران در صادرات نفت با اجرای تحریم را بر عهده بگیرند در همین راستا

  • خطیبی، نماینده ایران در سازمان نفتی اوپک، ضمن هشدار به کشورهای کوچک عربی گفته است: ایران هرگونه افزایش تولید این کشور‌ها را در زمان حاضر، عملی غیردوستانه ـ احتمالاً خصمانه ـ تلقی خواهد کرد. 
  • محمدعلی خطیبی روز گذشته در گفت‌وگو با روزنامه شرق، با بیان اینکه هرگونه تلاش برای جایگزینی نفت ایران توسط کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، یک‌نوع همدستی با کشورهای ماجراجو و وارد شدن در بازی بسیار خطرناک سیاسی است، گفت: «پیامدهای این مسئله را نمی‌توان پیش‌بینی کرد؛ بنابراین، کشورهای عربی همسایه جنوبی، می‌توانند با سیاست‌های عاقلانه با ماجراجوها همکاری نکنند.»
  • نخستین کسی که به اظهارات محمدعلی خطیبی واکنش نشان داد، علی‌النعیمی، وزیر نفت عربستان سعودی بود. وی در گفت‌وگو به روزنامه مصری «الاقتصادیه» گفت: عربستان آماده افزایش نفت خود است؛ ولی این افزایش ربطی به تحریم ایران ندارد.

انشا الله با وضعیت فعلی که

  • آمریکا و همپیمانان غربی اش با مشکلات عدیده داخلی، از جمله : کثری بی سابقه بودجه و بدهی کلان دولت آمریکا، جنبش مردمی وال استریت، نارضایتی عمومی و کاهش محبوبیت دولت ها و نا امیدی مردم به سیاست های دولت مردانشان مواجه است.
  • اعتراف به ناتوانی آمریکا در مقابله با ایران با خروج ناور خود از خلیج فارس
  • شکاف بین اسراییل و آمریکا که رد تعویق رزمایش مشترک آمریکا و اسراییل در پاسخ به رزمایش دریایی ایران مشهود گشت.(بنا بر اعلام رادیو رژیم صهیونیستی، آمریکایی‌ها به‌صورت یک‌جانبه رزمایش مشترک نظامی خود با این رژیم را حدود یک سال تا اواخر سال 2012 میلادی به تعویق انداختند و این، زمانی است که آمریکا درگیر انتخابات ریاست جمهوری است و عملاً می‌توان گفت که این رزمایش لغو شده است.)
  • از سوی دیگر، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا بناست روز پنج‌شنبه با سفر به سرزمین‌های اشغالی با مقامات رژیم صهیونیستی گفت‌وگو کند. اگرچه منابع غربی، سفر وی را برای هماهنگی این دو برای حمله به ایران ارزیابی می‌کنند؛ اما منابع مطلع می‌گویند که رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در این سفر به مقامات صهیونیست هشدار خواهد داد که از هرگونه اقدام یک‌جانبه علیه ایران خودداری کنند.
  • همسویی سیاست های محور مقاومت شامل ایران، عراق، سوریه، لبنان، فلسطین با منافع ملی روسیه و تشکیل جبهه مشترک

به مصداق آیه زیر این وهابیون ابن الثانی! دچار مکر الهی شوند و در حالی که خود آمریکا و همپیمانانش در تحریم نفتی ایران مایوس اند، و گرفتار مشکلات خود هستند، در اقدام در این راستا پیشگام شوند. تا آنگاه به مدد حیدر کرار و امام حاضر ناظر عامل بقیة الله چنان بر سرشان به تازیم و دمار از روزگار آل سعود آن ملک عبد الشیطان و آل خلیفه و آن حمد بن عیسی آل شیطان و دگر اذنابشان در منطقه در آوریم که دیگر کسی جرأت نگاه چپ به شیعه را نکند. الهم به فلاَ ندُبَنَّکَ صَباً و مَساءً و لاَبکِیَنَّ لَکَ بَدَلَ الدُّمُوعِ دَماً، اماممان انتقام شیعیان بحرین و عربستان را از این ایادی شیطان بگیر(یادمان نرود که ناموس شیعه را در امارات حراج می کردند).<<یا حیدر>>


<<وَإِذْ یَمْکُرُ بِکَ الَّذِینَ کَفَرُواْ لِیُثْبِتُوکَ أَوْ یَقْتُلُوکَ أَوْ یُخْرِجُوکَ وَیَمْکُرُونَ وَیَمْکُرُ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ>>

 

و [یاد کن] هنگامى را که کافران در باره تو نیرنگ مى‏کردند تا تو را به بند کشند یا بکشند یا [از مکه] اخراج کنند و نیرنگ مى‏زدند و خدا تدبیر مى‏کرد و خدا بهترین تدبیرکنندگان است(الأنفال 30)


تروریست ها منتظر اقدامات مشابه باشند

وزیر اطلاعات گفت: به حول و قوه الهی پاسخ محکمی را به اقدامات تروریستی خواهیم داد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با تسلیت شهادت شهید احمدی روشن و همراه وی(شهیدقشقایی) اظهار کرد: انگلیس و آمریکا در این ترورها نمی توانند خود را مخفی نگه دارند و این طور نیست که آنها بتوانند دست پلید خود را در این حوادث مخفی نگه دارند.

وی گفت: نکته قابل توجه این است که آنها یک پسر بد را در خانواده خاورمیانه قرار دادند و جنایت های مختلفی که این طور شکل می گیرد را به گردن او می اندازند و ان شاءالله به حول و قوه الهی او هم جواب محکمی را خواهد گرفت.
وزیر اطلاعات در ادامه گفت: سرویس موساد با حمایت آن کشورهایی که ما را تروریست می دانند می آیند سر پرونده ارباب سیر که نتوانست دو هفته در صدر رسانه ها قرار بگیرد یک اتهام واهی با یک ورشکستگی اطلاعاتی به گردن جمهوری اسلامی ایران می اندازند. این ها باید بیایند امروز تکلیف خود را مشخص کنند که در مورد تروریسم دولتی و اقداماتی که انجام می شود، چه پاسخی دارند.
مصلحی تاکید کرد: مجامع بین المللی به خصوص مجامع بین المللی حقوقی در مورد برخوردی که با دانشمندان علمی صورت می گیرد، باید پاسخگو باشد، این دنیای مدعی پیشرفت علمی می خواهد در مورد این مباحث چه بگوید؟ آیا احتمال این را نمی دهد که این اتفاق ممکن است فردا در کشور خودشان صورت بگیرد؟ و با روندی که این ها دارند برخورد می کنند قطعا در کشورهای خودشان نیز این اتفاقات خواهد افتاد.
مصلحی گفت: آن ها باید تکلیف این موضوع را روشن کنند.
وزیر اطلاعات افزود: ما انشاءالله به حول و قوه الهی پاسخ محکمی را به این اقدامات خواهیم داد و همه این مجموعه ها اعم از انگلیسی ها، آمریکایی ها، موساد و مجموعه های دیگری که با آن ها همراهی می کنند جواب قاطع و سنگین جمهوری اسلامی ایران را خواهند دید.
وزیر اطلاعات در ادامه در پاسخ به این سوال که رسانه های غربی مدعی هستند اگر جمهوری اسلامی سندی دال بر دخالت سرویس های اطلاعاتی غرب در این ترورها دارد، چرا تاکنون این اسناد را به مجامع بین المللی حقوقی ارایه نکرده است؟ گفت: در این ارتباط با دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی هماهنگ کردیم که یک سری اقداماتی که باید در مجامع بین المللی به خصوص حقوقی صورت بگیرد، انجام شود. مجامع بین المللی حقوقی باید در ارتباط با این مباحث تعیین تکلیف کرده و به وظایف خود در ارتباط با این موضوع عمل کنند.
وی ادامه داد: ما با هماهنگی با دبیرخانه شورای عالی امنیت، اسناد و مدارکمان را در اختیار آن ها قرار می دهیم تا این کار را دنبال کنند و در واقع کمیته ای برای پیگیری این موضوع تشکیل شود.
مصلحی در پاسخ به این سوال که آیا سرنخ هایی نیز در زمینه این ترورها به دست آمده است، گفت: انشاءالله به موقع در این ارتباط صحبت خواهیم کرد.
وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال که چرا برای این دانشمندان حفاظت بیشتری گذاشته نمی شود؟ گفت: ما دستگاه های اطلاعاتی هستیم و بر اساس وظیفه اطلاعاتی خود باید به دستگاه های مختلف اطلاع رسانی کنیم که مثلا در رابطه با فلان شخصیت یا فلان مجموعه چه پیش بینی و تدابیری اندیشیده شود و دستگاه های دیگری هستند که در این زمینه مسئولیت دارند.
مصلحی ادامه داد: من به دنبال این نیستم که توپ را در زمین دیگری بیندازم ولی می خواهم این را بگویم که دستگاه ها هرکدام دارای چارچوب و محدوده وظایفی هستند و وزارت اطلاعات نیز در چارچوب وظایف خود عمل می کند و ماموریت حفاظت بر عهده ما نیست و ما این را تعریف نمی کنیم. دستگاه های دیگری مسئول این موضوع هستند.
وی در مورد این که چه دستگاه هایی مسئول این موضوع هستند؟ گفت: دستگاه های مختلف مانند سپاه و نیروی انتظامی. البته این ها نیز تنها نیستند و در ارتباط با این موضوع شورای امنیت کشور تصمیم می گیرد که هرکسی در چه رده حفاظتی مورد حفاظت قرار بگیرد و این مورد را به دستگاه های مختلف مربوطه اعلام می کند.

               


مقابله به مثل یک اصل جنگی و حق قانونی است

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان طی یادداشتی با انتقاد از این که چرا جمهوری اسلامی ایران از حق قانونی خود برای مقابله به مثل استفاده نمی‌کند؟ نوشت : ترور نظامیان و مقامات اسرائیلی به آسانی امکان پذیر است. این جرثومه های فساد به راحتی قابل شناسایی و به آسانی قابل دسترسی هستند.

یک منبع امنیتی به ایران هسته‌ای گفت: با توجه به اطلاعات دریافت شده از مجید جمالی فش عامل ترور شهید علی محمدی که وابستگی اثبات شده به موساد دارد، جامعه اطلاعاتی ایران اکنون از موقعیت بسیار خوبی برای طراحی عملیات‌های مقابله به مثل در مقابل ترورهای انجام شده از سوی سرویس‌های غربی قرار دارد.

این منبع ادامه داد: پاسخ ایران یک پاسخ فرامرزی و فرا منطقه‌ای است و از این راهبرد تبعیت می‌کند که هیچ کدام از آمران و مباشران این پروژه‌ها هرگز در هیچ نقطه‌ای نباید احساس امنیت کنند.

وی همچنین گفت: ایران وارد دوران جدیدی از عملیات ویژه اطلاعاتی علیه دشمنان خود خواهد شد، امری که در آن مهارتی ویژه و منحصر بفرد دارد.

ما منتظر جواب لشکریان امام غائب به لشکریان شیطان هستیم.

بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود

با ریختن خون عزیز ما، تایید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزی هاست. بریزید خون‌ها را؛ زندگی ما دوام پیدا می کند. بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما از مرگ نمی ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی شب، متفکران ما را می کشید. برای اینکه منطق ندارید. اگر منطق داشتید که صحبت می‌کردید؛ مباحثه می‌کردید. لکن منطق ندارید، منطق شما ترور است...


پیام تسلیت حماسی رهبر معظم انقلاب برای مصطفای شهید و دانشمند؛

 

 

 بسم الله الرحمن الرحیم 

شهادت دانشمند نخبه‌ی جوان، شهیدمصطفی احمدی روشن، اندوه دیگری بر دل دوستداران دانش و متعهدان به پیشرفت جمهوری اسلامی نهاد. ما همگی شریک غم پدر و مادر و همسر و فرزند این جوان مظلوم و برجسته و سرافرازیم. 
 این ترور بزدلانه که عاملان و طراحانش هرگز جرأت نخواهند کرد به جنایت کثیف و پلید خود اعتراف کنند و مسئولیت آن را بپذیرند مانند دیگر جنایات شبکه‌ی تروریزم بین‌الملل دولتی، با طراحی یا همراهی سرویس‌های سیا و موساد عمل شده و نشانه‌ی به بن‌‌بست رسیدنِ استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمّم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی است.
 آنها در این رفتار شنیع و قساوت‌آمیز نیز شکست خواهند خورد و به اغراض پلید و شریرانه‌ی خود دست نخواهند یافت. رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش که با همت و عزم جوانان مؤمن و غیور و توانایی چون مصطفای شهید رونق یافته، امروز قائم به هیچ فردی نیست، این یک جنبش تاریخی و برخاسته از یک عزم خلل‌ناپذیر ملی است.
 ما به کوری چشم سران اردوگاه استکبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و اراده‌ی راسخ دنبال خواهیم کرد و پیشرفت رشک‌آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم کشید، و البته از مجازات مرتکبان این جنایت و عاملان پشت صحنه‌ی آن هم هرگز چشم‌پوشی نخواهیم کرد.
 اینجانب شهادت این عزیز را به والدین و همسر و فرزندش و به جامعه‌ی علمی و دانشگاهی کشور و به عموم دوستداران و متعهدان نهضت علمی فراگیر، تبریک و تسلیت می‌گویم و برای آنان صبر و سکینه‌ی الهی و برای شهید عزیزمان علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت می‌کنم و یاد شهیدان علیمحمدی و شهریاری و رضائی‌نژاد را گرامی می‌دارم. 

   
سیدعلی خامنه‌ای
22/  دیماه/1390

1 2 3 4 >>