راهی به حقیقت

ما شالله به این اقتدار، چه می کنند شیعیان حیدر

اقتدار یعنی

  1. وقتی تهدید نظامیت می کنن، بگی: ما جواب تهدید را با تهدید می دهیم. هرگونه تجاوزی را با مشت پولادین و سیلی محکم ارتش و سپاه و بسیج پاسخ خواهیم داد.
  2. بعد تهدید کنی سپر دفاع موشکی اروپا تو ترکیه را می زنی. چنانکه ترکیه از ترس به التماس دستگاه دیپلماسی ما بیفته
  3. وقتی مسئله تحریم بانک مرکزی و نخریدن نفت ایران را مطرح میکنن. بگی تنگه هرمز که نه گلوی انرژِ دنیا را بند میاری (بابا کوتاه بیا خفه می شن ها حالا یه غلطی کردن)
  4. بعد بری ده روز مانور دریایی بزاری درست تو محدوده عملیاتی ناوگان پنجم آمریکا و چنان کنی که ناو هواپیما برشون در بره و تنگه را ترک کنه
  5. تازه در حال در رفتن ازش عکس و فیلم بگیری بزاری تو سایتا که یعنی سوسکی بابا
  6. بری کلی موشک نصر و قادر و ... شکیک کنی که می گن دوربرد هم هستن ( حالا  تا کجا اسرائیل نکنه اروپا رو هم وااا. آمریکا را چی؟ جون من به کسی نمی گیم ها)
  7. بیای اعلام کنی که میله سوختی را هم تولید کردی که بیان بگن <<ایران به نقطه بی بازگشت رسیده است>>.
  8. بعد بری به 5+1 پیشنهاد مذاکره بدی! (بابا بی خیال سوپر کامپیوترهای IBM هم هنگ کردن چه برسه به شیمون پرز و اوباما و دیوید کامرون انیشتین!!!)
  9. نمی دونم روسیه را چه جور اوردی تو بازی که ناوشم برده بود سوریه که حال ناوهای آمریکایی را بگیره. بیچاره ملک عبدلله چنان کپ کرده اصلاًنمی فهمه داره چی کار می کنه رفته انقدر اسلحه خرید که داره خودش را خفه می کنه.(بیچاره اصلاً تو کل عربستان 84 تا خلبان هست که رفتی 84 تا F15 خریدی).
  10. راستی RQ-170 خودمون را یادمون نره

الله اکبر

 نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب