راهی به حقیقت

کجاست نعره‌های حیدری

باز اسرائیل روند مذاکرات هسته‌ای را تغییر داده و از آن به نفع خود سوء استفاده کرد.


طی 24 ساعت گذشته سه واقعه مهم اتفاق افتاده که با یک دید کلی موضوع روشن می‌شود.

تا پیش از اظهارات آقای سلطانیه مبنی تعطیلی تأسیسات «فردو» و نیز اصل غنی سازی اورانیوم در ایران به عنوان خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات با 1+5 است، غرب و اسرائیل همچنان امیدوار بودند با وجود موضع گیری های پیشین ایران، بتوانند در مذاکرات آتی، مقامات کشورمان را به پذیرش تعلیق کامل غنی سازی متقاعد کنند. اما موضع گیری رسمی ایران، کمتر از 20 روز مانده به مذاکرات بغداد، این امید را به کلی برای غرب از میان برد.

سپس


1- درست بعد از اعلام آقای سلطانیه، منابع رژیم صهیونیستی اوایل هفته جاری اعلام کردند ایران یک رشته تأسیسات مخفی هسته ای را در دشت کویر تأسیس کرده و قصد دارد از آن ها برای پیشبرد برنامه تولید سلاح هسته ای استفاده کند. این منابع خواستار آن شده بودند که موضوع بازرسی نمایندگان آژانس تنها به «پارچین» محدود نشود و مجموعه همه فعالیت های مرتبط از سوی ایران را در بر بگیرد.

2- طی نشست روز گذشته کشورهای عضو آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین، آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در یک موضع گیری غیرمنتظره، مدعی عدم پایبندی ایران به تعهداتش و خواهان تعلیق همه فعالیت های مربوط به غنی سازی اورانیوم در ایران شدند.

3- در نهایت، اخبار منتشر شده از سفر «هیلاری کلینتون» به هند و مذاکرات وی با مقامات هندی، از موضع گیری شدیداللحن کلینتون علیه ایران و متهم کردن ایران به اقدامات تهاجمی حکایت داشت. ناگفته نماند که هدف اصلی کلینتون از سفر سه روزه به هند، واداشتن این کشور به قطع واردات نفت از ایران بود.

در نتیجه ساعاتی از انتشار این خبر نشست اعضای آژانس نگذشته بود که «آسوشیتدپرس» ضمن اعلام لغو انتخابات زودهنگام در رژیم صهیونیستی، از توافق حزب راستگرای «لیکود» و حزب منتقد «کادیما» برای ادامه کار دولت «نتانیاهو» و جلوگیری از انحلال کابینه کنونی این رژیم خبر داد.

در همین راستا کارشناسان می گویند، علاوه بر تلاش های موجود برای محدود کردن خریداران نفت ایران، از هم اکنون باید انتظار داشت طی روزهای باقی مانده تا مذاکرات بغداد، صحبت از جنگ و حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به تأسیسات هسته ای ایران، بار دیگر در رأس اخبار رسانه های غربی قرار گیرد و از این حربه نیز برای افزایش فشار بر ایران استفاده شود.


آیا واقعاً وقت آن نرسیده تا غرب را در موضع انتخاب قرار داد. که بین طرف آمریکا و اسرائیل و لابی‌های صهیونیستی و در طرف دیگر ملت‌های آزاده یکی را انتخاب کنند و به این موش و گربه بازی‌ها پایان داد. هرگز نباید از نتیجه این تصمیم ترسید.

زیرا خداوند در قرآن کریم فرمود:

کفار و منافقین را دوست خود قرار ندهید.

و مگر نفرمود

همانا حیله شیطان ضعیف است

پس نباید از مکر وحیله‌هایشان ترسید و در جواب تهدیدات این دنیاطلبان دنی واقعاً جای نعره‌‍های حیدر خالیست.

{ در غزوه تبوک علی (اسد الله غالب) همراه پیامبر نبود. کار گره خورد، جبرئیل نزد پیامبر آمد و گفت ای احمد می‌خواهی فرشتگان به کمکت بیایند یا علی بیاید. فرمود <<علی>>. پس گفت رو به مدینه کن و علی را صدا کن، پیامبر رو به مدینه کرده و علی را صدا کرد. ناگهان علی به محضرش ظاهر شد. (فکر می کنی چه کرد) حیدر کرار نعره‌ای زد که نه تنها کفار بلکه مسلمین سپاه پیامبر هم از ترس آن فرار کردند.}


آیا واقعاً جای آن نیست که تهدید را با تهدید پاسخ بگوییم


اینها همه از ضعف ایمانماست ای برادران. نشان به آن نشان که

در کربلا 72 نفر که کیفیتشان را بخوانید کمترین آمار می گوید نزدیک به هشت هزار نفر را به درک واصل کردند.

ارتش 20 ملیونی یعنی توانایی جنگ با 20 ملیارد نفر در معیار کربلایی

و در وعده قرآنی تونایی جنگ با سپاهی  2 میلیارد نفریست.

کجایند شیر بچه‌های حیدر کرار و دست پرورده‌های زهرای اطهر

حزب الله هم الغالبون